Olja på duk, stilleben. Signerad och daterad 1992. (54x44)
1 500 SEK | 2020-02-01 20:51 |
1 400 SEK | 2020-01-22 17:06 |
1 400 SEK | 2020-01-30 19:28 |
100 SEK | Startpris |