Kronograf. Emaljerad urtavla. Stämplad 3815685. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, kant med två hårsprickor. (Diameter 50mm, totalvikt 104g.)
12 000 SEK | 2020-01-27 17:42 |
11 500 SEK | 2020-01-30 19:43 |
10 500 SEK | 2020-01-30 19:25 |
3 200 SEK | 2020-01-30 19:23 |
250 SEK | 2020-01-30 19:04 |
150 SEK | 2020-01-30 18:57 |
100 SEK | Startpris |