Olja på duk, "Skogspoetens vandring". Monogramsignerad, a tergo daterad 2015. (80x100)
2 500 SEK | 2020-02-02 11:04 |
2 500 SEK | 2020-02-02 11:59 |
2 100 SEK | 2020-02-02 11:49 |
1 700 SEK | 2020-02-01 23:26 |
1 700 SEK | 2020-02-02 11:02 |
1 100 SEK | 2020-02-01 20:01 |
800 SEK | 2020-01-31 20:47 |
650 SEK | 2020-01-31 19:55 |
650 SEK | 2020-01-31 19:56 |
150 SEK | 2020-01-31 16:29 |
100 SEK | 2020-01-30 22:16 |
100 SEK | Startpris |