Färglitografi, figurkomposition. Signerad. Med dedikation. Inramat. (64x49)
1 600 SEK | 2020-01-31 12:19 |
1 500 SEK | 2020-02-02 09:42 |
1 000 SEK | 2020-01-31 16:48 |
200 SEK | 2020-01-30 19:01 |
150 SEK | 2020-01-30 22:51 |
100 SEK | Startpris |