Vitglaserad med förgylld dekor. Stämplad. Med etikett "Rörstrandssamling Nr.190". Stjälk till dekorknopp med avslag. (Höjd 8,5)
2 500 SEK | 2020-02-02 11:58 |
2 400 SEK | 2020-02-02 11:44 |
1 300 SEK | 2020-02-01 17:30 |
1 100 SEK | 2020-02-02 09:09 |
950 SEK | 2020-01-27 11:07 |
800 SEK | 2020-01-31 15:47 |
650 SEK | 2020-01-31 14:31 |
550 SEK | 2020-01-31 08:05 |
100 SEK | Startpris |