Etsning, "Sommar". I plåten signerad och daterad 1907. Inramad. (18x12)
5 800 SEK | 2020-02-02 09:04 |
5 600 SEK | 2020-02-02 11:16 |
5 000 SEK | 2020-02-02 10:57 |
4 000 SEK | 2020-02-01 16:46 |
3 400 SEK | 2020-02-01 16:55 |
1 800 SEK | 2020-02-01 09:26 |
1 700 SEK | 2020-01-21 09:34 |
1 700 SEK | 2020-01-31 22:01 |
1 300 SEK | 2020-01-30 20:03 |
750 SEK | 2020-01-30 19:00 |
100 SEK | Startpris |