Tekoppar 5st, tefat 6st, äggkoppar 6st, gräddkanna, ströare, uppläggningsfat 3st, kaffekanna samt serveringsskål. Kopparna bl.a. med fotnaggar. Några delar krackelerade. Bruksslitage. (Längsta längd 35)
2 800 SEK | 2020-02-01 23:50 |
2 700 SEK | 2020-02-02 08:53 |
1 600 SEK | 2020-02-01 19:57 |
1 000 SEK | 2020-01-31 22:42 |
900 SEK | 2020-01-31 13:21 |
700 SEK | 2020-01-30 22:51 |
600 SEK | 2020-01-30 21:08 |
300 SEK | 2020-01-30 19:27 |
100 SEK | Startpris |