Etsning, "The new maid". Signerad, i plåten daterad 1909. Med dedikation "Åt gamla vännen överste Herdeman från Zorn". Inramad. (30x20)
6 000 SEK | 2020-02-02 11:57 |
5 800 SEK | 2020-01-21 09:31 |
5 400 SEK | 2020-02-02 11:36 |
5 000 SEK | 2020-02-01 23:38 |
4 000 SEK | 2020-01-31 09:52 |
1 900 SEK | 2020-01-31 06:37 |
1 700 SEK | 2020-01-30 22:26 |
1 500 SEK | 2020-01-30 21:32 |
1 300 SEK | 2020-01-30 20:22 |
1 000 SEK | 2020-01-30 20:00 |
250 SEK | 2020-01-30 19:58 |
150 SEK | 2020-01-30 19:43 |
100 SEK | Startpris |