Olja på plåtskiva, bataljscen. Osignerad. I bronserad ram. Krackeleringar, mindre färgsläpp. Ram med smärre dekorskador. (33x45)
1 300 SEK | 2020-02-02 11:59 |
1 200 SEK | 2020-02-02 11:57 |
1 000 SEK | 2020-02-02 11:45 |
850 SEK | 2020-02-02 11:50 |
650 SEK | 2020-02-01 20:21 |
500 SEK | 2020-01-31 17:17 |
400 SEK | 2020-02-01 15:33 |
200 SEK | 2020-01-31 12:49 |
100 SEK | Startpris |