Lackad metall och mässing. Textil skärm. Ställbar. Slitage, skärm med skador. (Längd 140)
400 SEK | 2020-02-01 23:34 |
350 SEK | 2020-02-02 00:50 |
150 SEK | 2020-02-01 14:39 |
100 SEK | 2020-01-31 17:58 |
100 SEK | Startpris |