Olja på duk, havsbild. Signerad. (39x139)
6 200 SEK | 2020-02-01 12:58 |
6 000 SEK | 2020-02-01 13:47 |
4 000 SEK | 2020-02-01 10:51 |
3 000 SEK | 2020-02-01 09:20 |
2 400 SEK | 2020-01-31 12:09 |
2 200 SEK | 2020-01-31 10:34 |
650 SEK | 2020-01-30 22:03 |
550 SEK | 2020-01-30 21:32 |
100 SEK | 2020-01-30 20:18 |
100 SEK | Startpris |