Med blomdekor och förgyllning. Dekorerade med bockhuvuden. En med mindre naggar. (Höjd 26)
1 500 SEK | 2020-02-02 11:59 |
1 400 SEK | 2020-02-02 11:57 |
1 200 SEK | 2020-02-02 10:40 |
900 SEK | 2020-02-02 11:38 |
800 SEK | 2020-02-02 08:29 |
650 SEK | 2020-01-30 19:37 |
650 SEK | 2020-02-01 15:09 |
550 SEK | 2020-02-01 09:07 |
150 SEK | 2020-01-30 20:04 |
100 SEK | Startpris |