Fanerad i mahogny. Nyckel finns. Ytslitage. (Höjd 94)
450 SEK | 2020-01-12 00:02 |
400 SEK | 2020-01-12 11:16 |
250 SEK | 2020-01-10 17:54 |
200 SEK | 2020-01-09 20:07 |
150 SEK | 2020-01-10 15:47 |
100 SEK | Startpris |