Invändigt glaserad. Med dekor av bl.a. sol. Kantlagning, naggar. (Diameter 34)
2 400 SEK | 2020-01-12 08:55 |
2 300 SEK | 2020-01-10 16:24 |
2 100 SEK | 2020-01-10 15:35 |
550 SEK | 2020-01-09 21:36 |
350 SEK | 2020-01-09 20:27 |
100 SEK | 2020-01-09 18:31 |
100 SEK | Startpris |