Olja på duk, kvinna i folkdräkt. Signerad och daterad 13. Ställvis krackelerad. (59x47)
1 400 SEK | 2020-01-12 11:57 |
1 300 SEK | 2020-01-11 09:19 |
1 000 SEK | 2020-01-10 18:01 |
950 SEK | 2020-01-10 15:48 |
100 SEK | 2020-01-09 21:11 |
100 SEK | Startpris |