Mahogny. Med svarvade och skurna dekorer. Ytslitage, enstaka dekorskador/bortfall. Urtavlan retuscherade siffror. (Höjd 106)
1 200 SEK | 2020-01-11 23:57 |
1 100 SEK | 2020-01-09 20:38 |
1 100 SEK | 2020-01-11 18:50 |
550 SEK | 2020-01-09 18:19 |
300 SEK | 2020-01-09 19:26 |
100 SEK | Startpris |