Olja på duk, "Sandstrand vid Knäbäck". Signerad. Uppklistrad på pannå. (37x24)
850 SEK | 2020-01-12 12:00 |
800 SEK | 2020-01-12 11:54 |
650 SEK | 2020-01-12 10:57 |
100 SEK | Startpris |