Etsning, "Gruvgatan 17 Falun". Signerad och numrerad. Daterad 87. Inramad. (6x8)
350 SEK | 2020-01-12 11:46 |
300 SEK | 2020-01-12 09:33 |
250 SEK | 2020-01-12 01:57 |
100 SEK | 2020-01-09 19:16 |
100 SEK | Startpris |