Färglitografi, "Samik jåstik". Signerad. Provtryck. Inramad. (35x50)
800 SEK | 2020-01-10 20:07 |
750 SEK | 2020-01-10 13:48 |
600 SEK | 2020-01-10 19:31 |
400 SEK | 2020-01-10 14:06 |
100 SEK | 2020-01-10 09:14 |
100 SEK | Startpris |