Färglitografi, blomma. Signerad och numrerad. Daterad 67. Inramad. (30x39)
1 100 SEK | 2020-01-12 11:48 |
1 000 SEK | 2020-01-12 11:10 |
600 SEK | 2020-01-10 11:42 |
150 SEK | 2020-01-10 15:33 |
100 SEK | Startpris |