Akvarell, hamnbild med figurer och Rättvikskulla. Monogramsignerad och daterad 1880. Inramad. (22x32)
2 100 SEK | 2020-01-11 11:34 |
2 000 SEK | 2020-01-11 14:46 |
550 SEK | 2020-01-10 00:36 |
100 SEK | Startpris |