Delvis glaserat stengods. Stämplad, etikettmärkt. Tillverkningsdefekter, ett fotnagg. (Längd 19)
1 500 SEK | 2020-01-12 00:33 |
1 400 SEK | 2020-01-11 23:00 |
1 100 SEK | 2020-01-11 00:46 |
1 000 SEK | 2020-01-10 15:38 |
600 SEK | 2020-01-10 16:24 |
150 SEK | 2020-01-10 12:21 |
100 SEK | 2020-01-10 09:14 |
100 SEK | Startpris |