Behängd med dekorer. Delvis förgylld. Stämplad "34", "H" samt "5M". (Diameter 65mm, vikt 20g.)
1 600 SEK | 2020-01-12 11:39 |
1 500 SEK | 2020-01-12 10:38 |
450 SEK | 2020-01-10 11:58 |
100 SEK | Startpris |