Litografi, "Femme d´espagne". I trycket och daterad 60. Inramad. (37x28)
2 000 SEK | 2020-01-12 13:18 |
1 900 SEK | 2020-01-12 12:39 |
800 SEK | 2020-01-12 11:26 |
650 SEK | 2020-01-10 20:05 |
350 SEK | 2020-01-10 10:05 |
300 SEK | 2020-01-09 21:53 |
100 SEK | Startpris |