Olja på duk, kvinna i Floda-dräkt. Signerad. (64x52)
1 400 SEK | 2020-01-12 11:57 |
1 300 SEK | 2020-01-12 12:00 |
1 100 SEK | 2020-01-11 21:15 |
800 SEK | 2020-01-12 10:30 |
250 SEK | 2020-01-10 14:20 |
100 SEK | Startpris |