Med handmålad dekor och förgyllning. Genombrutet brätte. Bl.a. monogramsignerad AL. (Diameter 21)
650 SEK | 2020-01-12 11:58 |
600 SEK | 2020-01-12 11:39 |
350 SEK | 2020-01-12 10:16 |
200 SEK | 2020-01-11 22:05 |
150 SEK | 2020-01-11 10:09 |
150 SEK | 2020-01-11 12:21 |
100 SEK | Startpris |