Olja på pannå, motiv från Stockholm. Signerad. (17x40)
2 500 SEK | 2020-01-12 12:40 |
2 400 SEK | 2020-01-12 11:46 |
2 400 SEK | 2020-01-12 12:01 |
1 900 SEK | 2020-01-12 11:27 |
1 300 SEK | 2020-01-12 11:11 |
450 SEK | 2020-01-12 02:08 |
350 SEK | 2020-01-10 16:49 |
150 SEK | 2020-01-10 13:44 |
100 SEK | Startpris |