Litografi, "Claude". Signerad och daterad 1936. Inramad. En kant med mindre skada. Något gulnat blad. (17,5x12,5)
3 200 SEK | 2020-01-12 02:25 |
3 000 SEK | 2020-01-10 17:00 |
3 000 SEK | 2020-01-11 22:08 |
1 500 SEK | 2020-01-11 09:11 |
600 SEK | 2020-01-10 23:16 |
100 SEK | Startpris |