Vitlackad och kromad metall. Ytslitage, fläckar, raster och skärmskruv saknas, transformatordosa med skador. (Höjd ca.130)
1 600 SEK | 2020-01-12 12:00 |
1 500 SEK | 2020-01-12 11:46 |
250 SEK | 2020-01-10 21:33 |
200 SEK | 2020-01-10 20:06 |
100 SEK | Startpris |