Färglitografi, "The knife thrower". Osignerad. Inramad. (39x60)
300 SEK | 2020-01-12 11:55 |
250 SEK | 2020-01-12 12:00 |
150 SEK | 2020-01-09 19:42 |
100 SEK | Startpris |