Olja på duk, landskap med figurer och stad i bakgrund. Signerad. Dubblerad duk, fernissad. (52x98)
3 200 SEK | 2020-01-11 15:02 |
3 000 SEK | 2020-01-12 11:54 |
1 500 SEK | 2020-01-12 11:29 |
1 000 SEK | 2020-01-11 21:47 |
150 SEK | 2020-01-10 23:34 |
100 SEK | 2020-01-09 21:28 |
100 SEK | Startpris |