Olja på duk, landskap med figurer. Osignerad. Stötmärke. (40x50)
1 300 SEK | 2020-01-12 11:29 |
1 200 SEK | 2020-01-12 11:53 |
900 SEK | 2020-01-12 11:37 |
650 SEK | 2020-01-11 14:02 |
600 SEK | 2020-01-10 20:35 |
350 SEK | 2020-01-09 19:21 |
350 SEK | 2020-01-10 08:47 |
150 SEK | 2020-01-09 20:13 |
100 SEK | Startpris |