Unik. Stengods, varav två med försilvrad dekor av löv. Signerade och daterade. (Höjd 4-17)
2 000 SEK | 2020-01-10 20:09 |
2 000 SEK | 2020-01-12 07:58 |
1 000 SEK | 2020-01-10 19:38 |
450 SEK | 2020-01-10 18:58 |
100 SEK | Startpris |