Färglitografi, figurscen. Signerat och numrerad. Inramat. (38x52)
950 SEK | 2020-01-12 11:48 |
900 SEK | 2020-01-12 11:40 |
450 SEK | 2020-01-10 18:50 |
400 SEK | 2020-01-10 13:36 |
150 SEK | 2020-01-10 08:44 |
100 SEK | 2020-01-09 19:13 |
100 SEK | Startpris |