Förgylld. Behängd med dekorringar. Stämplad NOL. (Innerdiameter 17,5mm)
450 SEK | 2020-01-12 11:56 |
400 SEK | 2020-01-12 11:59 |
250 SEK | 2020-01-12 09:58 |
200 SEK | 2020-01-11 10:14 |
200 SEK | 2020-01-11 17:44 |
100 SEK | 2020-01-10 21:10 |
100 SEK | Startpris |