Med reliefdekor. Ytslitage, ställvis krackelerad. (Höjd 12, diameter 12)
500 SEK | 2020-01-10 13:29 |
450 SEK | 2020-01-12 11:28 |
350 SEK | 2020-01-12 11:16 |
250 SEK | 2020-01-09 21:07 |
100 SEK | Startpris |