Fat 5st, uppläggningsfat samt skål med lock. Med handmålad dekor och förgyllning. Skålen med lock med skador och lagningar. Smärre krackelering och försilvringsslitage. (Längsta längd 28)
450 SEK | 2020-01-12 11:57 |
400 SEK | 2020-01-12 11:51 |
300 SEK | 2020-01-11 21:41 |
250 SEK | 2020-01-12 10:34 |
150 SEK | 2020-01-10 15:08 |
100 SEK | Startpris |