Delvis glaserat stengods. Stämplad. Ett ben med lagning. (Höjd 18)
4 200 SEK | 2020-01-10 16:27 |
4 000 SEK | 2020-01-12 11:31 |
3 000 SEK | 2020-01-10 15:38 |
2 100 SEK | 2020-01-10 15:20 |
1 300 SEK | 2020-01-10 11:40 |
1 100 SEK | 2020-01-10 06:02 |
150 SEK | 2020-01-09 22:48 |
100 SEK | 2020-01-09 18:36 |
100 SEK | Startpris |