Olja på duk, häst. Signerad J.Larsson 1933. Duk med stötmärke, duken ospänd. (30x47)
2 100 SEK | 2020-01-12 10:35 |
2 100 SEK | 2020-01-12 11:24 |
1 000 SEK | 2020-01-12 10:12 |
900 SEK | 2020-01-11 21:06 |
400 SEK | 2020-01-11 09:52 |
300 SEK | 2020-01-10 13:02 |
200 SEK | 2020-01-10 12:31 |
100 SEK | Startpris |