Med ärtlänk i silver. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Glas med nagg och repor. Bruksslitage. (Diameter 50mm)
750 SEK | 2020-01-12 10:04 |
700 SEK | 2020-01-11 14:13 |
700 SEK | 2020-01-12 07:49 |
450 SEK | 2020-01-11 13:36 |
350 SEK | 2020-01-10 11:11 |
250 SEK | 2020-01-10 14:09 |
100 SEK | Startpris |