Olja på duk, "Byhäktet". Signerad och daterad 1855. Duk med hål, stötmärken och färgbortfall. (44x36)
550 SEK | 2020-01-12 12:17 |
500 SEK | 2020-01-12 11:39 |
450 SEK | 2020-01-12 10:11 |
400 SEK | 2020-01-11 21:16 |
300 SEK | 2020-01-11 21:40 |
100 SEK | 2020-01-09 19:10 |
100 SEK | Startpris |