Reseur i mässing, C.Maurell, Paris, 1800-tal. Bordsur i masurbjörk, 1800-tal. Bordsur, Junghans, m.m. Slitage, bl.a. med skador. (Högsta höjd 17)
450 SEK | 2020-01-09 20:52 |
400 SEK | 2020-01-12 08:33 |
100 SEK | Startpris |