Träsnitt, Katarinahissen. Signerad och numrerad. Daterad 90. Inramad. (59x48)
1 500 SEK | 2020-01-12 11:52 |
1 500 SEK | 2020-01-12 12:01 |
1 100 SEK | 2020-01-12 11:26 |
700 SEK | 2020-01-12 10:58 |
550 SEK | 2020-01-11 17:24 |
300 SEK | 2020-01-11 17:13 |
300 SEK | 2020-01-11 17:17 |
150 SEK | 2020-01-09 22:39 |
100 SEK | 2020-01-09 19:02 |
100 SEK | Startpris |