Olja på pannå, landskap med mansfigur. Signerad. (37x45)
1 000 SEK | 2020-01-12 11:14 |
950 SEK | 2020-01-12 11:27 |
800 SEK | 2020-01-12 10:50 |
300 SEK | 2020-01-10 20:32 |
100 SEK | Startpris |