Etsning, "Berberi tüdruk kaameliga". Signerad och daterad 1940. Inramad. (50x40)
17 500 SEK | 2020-01-12 11:46 |
17 000 SEK | 2020-01-12 11:47 |
15 500 SEK | 2020-01-12 10:07 |
14 000 SEK | 2020-01-12 11:18 |
11 500 SEK | 2020-01-12 02:25 |
11 000 SEK | 2020-01-10 17:00 |
7 000 SEK | 2020-01-10 21:52 |
5 600 SEK | 2020-01-10 16:48 |
3 800 SEK | 2020-01-10 15:13 |
2 600 SEK | 2020-01-10 12:53 |
100 SEK | Startpris |