Stengods. Med harpälsglasyr. Signerad. Liten fotringsnagg. (Höjd 24)
5 800 SEK | 2020-01-12 11:11 |
5 600 SEK | 2020-01-12 11:13 |
4 000 SEK | 2020-01-12 09:10 |
3 800 SEK | 2020-01-12 10:24 |
3 400 SEK | 2020-01-11 13:30 |
2 400 SEK | 2020-01-10 18:22 |
2 200 SEK | 2020-01-10 15:19 |
1 600 SEK | 2020-01-10 11:03 |
100 SEK | 2020-01-09 22:41 |
100 SEK | Startpris |