Olja på duk, interiör med hundar. Osignerad. Krackeleringar, färgnötningar. (21x29)
400 SEK | 2020-01-11 21:40 |
350 SEK | 2020-01-10 19:38 |
300 SEK | 2020-01-09 19:18 |
300 SEK | 2020-01-10 13:01 |
100 SEK | Startpris |