Olja på duk, "Jynis fäbod Dala-Floda". Signerad, a tergo daterad 77. (49x60)
950 SEK | 2020-01-12 11:56 |
900 SEK | 2020-01-11 21:30 |
600 SEK | 2020-01-12 10:44 |
500 SEK | 2020-01-11 21:26 |
450 SEK | 2020-01-11 21:07 |
400 SEK | 2020-01-11 20:44 |
350 SEK | 2020-01-11 12:12 |
200 SEK | 2020-01-10 22:10 |
100 SEK | Startpris |