Bronserad och förgylld. Pendel finns. Nyckel saknas. Mindre ytslitage. (Höjd 65)
300 SEK | 2020-01-12 11:22 |
250 SEK | 2020-01-12 10:28 |
150 SEK | 2020-01-11 15:44 |
100 SEK | Startpris |