Olja på duk, porträtt, enligt påskrift av Prins W. Otydligt signerad, a tergo med etikett och äldre auktionsmärkning. Färgbortfall. (24x16,5)
2 100 SEK | 2020-01-11 14:26 |
2 100 SEK | 2020-01-12 01:09 |
1 900 SEK | 2020-01-11 16:59 |
1 200 SEK | 2020-01-09 22:29 |
1 200 SEK | 2020-01-11 12:50 |
950 SEK | 2020-01-10 19:32 |
750 SEK | 2020-01-09 22:26 |
200 SEK | 2020-01-09 19:03 |
200 SEK | 2020-01-09 19:29 |
100 SEK | Startpris |